AKČNÍ NABÍDKA – SLUŽBY
 

Schéma zapojení WiFi routeru

INSTALACE DOMÁCÍ WiFi SÍTĚ

Máte doma více počítačů a pouze jedno připojení k internetu ? Rádi by jste používali internet bezdrátově na notebooku kdekoliv v domě, případně i před ním (např. na zahrádce) a to vše stále za stejnou cenu, jakou platíte dnes ?


Instalace zahrnuje:

1) Doprava a instalace v Pardubicích a okolí

2) 1x WiFi MIMO router Canyon - umožňuje připojení 4x PC kabelem a další bezdrátově

3) Ethernerové kabely (do 10m) a krimpování

4) Propojení počítačů, nastavení internetu a test


 

2399,-Kč bez DPH

( 2855 ,- s DPH )

Ideální zapojení VOIP telefonu

 

 

       

  VOIP telefon

INTERNETOVÝ IP TELEFON        

Máte doma internet a chtěli by jste plnohodnotný telefon s vlastním číslem + telefonovat zadarmo ?Žádný problém ! Využijte naší nabídku instalace IP telefonu včetně dopravy v Pardubicích a okolí.

 

Jaké to přinese výhody ?

Získáváte plnohodnotný telefon s vlastním číslem. Můžete volat do všech pevných i mobilních sítí a stejně tak se Vám zase z nich dovolá každý, kdo bude znát Vaše telefonní číslo. Neplatíte žádný paušál (tak jak je zvykem u ostatních operátorů) a nemusíte mít ani zapnutý počítač. Telefonujete buď zadarmo, nebo extrémně levně – výběr z ceníku:

2499,-Kč bez DPH

( 2974 ,- s DPH )

 

STÁLÁ NABÍDKA SLUŽEB

Prodej nových počítačů, komponent a periférií Sestavíme Vám počítač přesně Vašich představ a cenového limitu.
Velký výběr použitých repasovaných počítačů, bazar Hledáte-li levný použitý počítač, navštivte nás kdykoli v obchodě, protože nabídka zboží je velká, stále ze mění a můžeme Vám vybrané PC dále upravit dle Vašich požadavků.
Servis PC - opravy, modernizace,odvirování atd. Zlobí Vás počítač? Nejdou na něm spustit nové, nebo i starší hry, případně neběží plynule? Zkrátka nefunguje Vám počítač podle Vašich představ? Přineste ho k nám!
Připojení k internetu - ADSL, bezdrátové (WiFi), kabelové Nemáte ještě internet? Nebo máte a je pro Vás pomalý? Zajistíme Vám nejvhodnější připojení podle Vaší lokality.
Návrhy, realizace a správa sítí Zajistíme realizaci i těch nejmenších sítí tvořených několika počítači, ale i kompletní síťovou správu pro firemní klientelu.